Tynk trawertyn drobnoziarnisty – modne wykończenie

Nie lubisz nudy we wnętrzach, ale jednocześnie stawiasz na delikatne, gustowne akcenty? Podczas wyboru odpowiednich farb i tynków przemyśl opcję w postaci trawertynu drobnoziarnistego. To dekoracyjny tynk, dzięki któremu stworzysz modną i gustowną aranżację ścian.

Tynk tego typu doskonale imituje naturalny trawertyn, w którego strukturze nie brakuje charakterystycznych ubytków. Na ścianie tworzy delikatny, naturalny wzór, świetnie komponujący się z nowoczesnymi aranżacjami. Tynk trawertyn drobnoziarnisty to propozycja dla osób ceniących naturalność z odrobiną szaleństwa. Sprawdzi się zarówno w bardzo nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach z nutką stylu vintage. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli dobrać Ci odcień, który najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Wybierając tynk trawertyn drobnoziarnisty, stawiasz na trwałe, zawsze modne wykończenie wnętrz, doskonałe zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i pomieszczeń użyteczności publicznej. Wybierz kolor najlepszy dla siebie i odmień wnętrze w kilku krokach!