Sztukateria wewnętrzna – gzymsy gipsowe, piankowe, styropianowe

Gzymsy wewnętrzne – piankowe lub styropianowe – to jeden z najchętniej wybieranych elementów dekoracyjnych. O ich popularności decyduje zarówno łatwość montażu, jak i szerokie możliwości dekorowania, czy modelowania wybranej przestrzeni. Precyzyjnie dobrany gzyms zgrabnie podkreśli podłogę, sufit, okno, drzwi lub dowolną, wybraną przestrzeń na przykład kominek lub elegancki panel meblowy. Finalny efekt zależy od precyzyjnego dobory stylu gzymsu do danego pomieszczenia. Polecamy również nasze eleganckie listwy pod sufit, które stanowią estetyczne wykończenie ściany.

Gzyms styropianowy – dodatek do każdego wnętrza

W klasycznych wnętrzach najlepiej sprawdzą się gzymsy szerokie, o prostych, szlachetnych formach nawiązujących stylem do wyposażenia dworków i eleganckich pałaców. Minimalistyczne gzymsy wewnętrzne doskonale zgrywają się też ze stylem surowym, skandynawskim. Wystarczy umiejętne dobranie szerokości i formy dekoracji oraz koloru farby – tu polecamy klasyczną biel lub modne szarości – do stylu danego pomieszczenia. Gzymsy sprawdzą się też jako ciekawe podkreślenie łuków, kolumn i nietypowych elementów pokoju. Prosty montaż pozwala na zastosowanie dowolnych konfiguracji wybranych elementów dekoracji. Gzyms styropianowy to idealne rozwiązanie do pomieszczeń w każdym stylu i ozdoba, która spełni różnorodne oczekiwania klientów. Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na dekorację domu lub mieszkania, sprawdź naszą ofertę na wyjątkową sztukaterię wewnętrzną. Sprawdź koniecznie nasze listwy przysufitowe, które prezentują wysoką jakość i są esencją niebanalnego wzornictwa.

 

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci wybrać najładniejsze gzymsy styropianowe i dostosować go do wnętrz w różnym stylu – zapraszamy klientów z Łodzi oraz z województwa łódzkiego.