Sztukateria dekoracyjna wewnętrzna

W tej kategorii znajduje się szeroki wybór elementów dekoracyjnych – listew, rozet, kinkietów, kolumn i gzymsów – przeznaczonych do modelowania idealnego wnętrza. Główne zadanie sztukaterii wewnętrznej to podkreślenie lub wydobycie charakteru pomieszczenia. Precyzyjnie dobrane listwy styropianowe i gipsowe pozwolą na wizualne pogłębienie przestrzeni lub wydzielenie miejsca o kluczowym znaczeniu. Umiejętnie dobrane dekoracje pomogą w wykreowaniu pokoju w stylu klasycznym, barokowym lub minimalistycznym i nowoczesnym. Wybór zależy tylko od Twojej wyobraźni, my dajemy gwarancję najwyższej jakości produktów i profesjonalnej obsługi.

Dla kogo listwy styropianowe?

Sztukateria pozwala też na zamaskowanie wybranych elementów pokoju na przykład karnisza. Dzięki szerokiemu wyborowi dekoracji możliwe są dowolne eksperymenty ze stylem, typem i fakturą ozdób. Zależnie od własnych preferencji – i wymagań danej przestrzeni – możemy wybierać spośród lekkich dekoracji ze styropianu, pianki lub cięższych, ale trwałych ozdób gipsowych. Sztukateria – na przykład listwy styropianowe tworzą nieograniczone możliwości stylizowania przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu klientów z miasta Łódź oraz mieszkańców województwa łódzkiego, którzy chcą urządzić swój dom lub mieszkanie w wyjątkowym stylu. W naszych produktach łączymy wysoką jakość materiałów i ponadczasowy design, zapraszamy!