Sztukateria elewacyjna – głowice kolumn

Sztukateria to drobne elementy, nadające całości charakteru. W przypadku klasycznych elewacji sprawdzają się bonie, gzymsy czy kolumny. Do tych ostatnich koniecznie dobierz głowice – nadasz całości niezmiernie eleganckiego tonu!

Głowice kolumn to obowiązkowy element elewacji utrzymanej w charakterze dworkowym. Nawet najprostszy projekt domu zyska, jeśli ubogacisz go tego typu dodatkami. Głowice zachwycają swoją różnorodnością. Na pewno zainspirują Cię do dalszych kroków w tworzeniu niebanalnej elewacji!

Rozmiar, rodzaj, ich rozmach czy ilość ozdób – to wszystko szczegóły, które dobierasz w trakcie zakupów. Wybór w tej branży jest naprawdę spory. Co ważne, zwracamy sporą uwagę na jakość. Oferujemy produkty wyłącznie od sprawdzonych producentów, co skutkuje Twoim zadowoleniem i elewacją odporną na wszelkie uszkodzenia czy działanie czynników zewnętrznych. Dopełnij projekt elewacji kolumnami z niebanalnymi głowicami. Zainspiruj się klasycznym stylem i postaw na rozwiązania, które nigdy nie wychodzą z mody!