Skip to main content

Sztukateria elewacyjna – bonie zewnętrzne

Czy wiesz, że nawet najprostszy projekt domu może zyskać dzięki właściwie dobranej elewacji? To samo dotyczy metamorfozy leciwego już budynku. Jeśli lubisz tradycyjne rozwiązania, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej sztukaterii. Oferujemy m.in. bonie elewacyjne, które świetnie wpisują się w tradycyjne, urokliwe i niezmiernie eleganckie elewacje domu.

W przypadku projektowania niebanalnej elewacji każdy element ma znaczenie. Warto skupić się na szczegółach – to one dodają wyjątkowego charakteru całości! W przypadku tradycyjnych elewacji na pewno warto postawić na bonie – to stylowe, zawsze modne i eleganckie elementy, montowane najczęściej na rogach budynku.

Ich kolor, wielkość, rodzaj czy ilość zależy od Ciebie i pomysłu na efekt końcowy. Najczęściej wybierane są te białe, dodające klasycznego i eleganckiego charakteru budynkowi. Bonie to także prosty i szybki sposób na dopełnienie danej elewacji. Ich montaż zajmuje dosłownie chwilę i nie należy do skomplikowanych wyzwań podczas zmiany elewacji domu.