Stiuk – elegancki tynk z charakterem

Stiuk to tynk dekoracyjny, który powraca na salony w wielkim stylu. Niegdyś zdobił renesansowe pałace, teraz podbija nowoczesne wnętrza naszych mieszkań. Jest niebanalny, elegancki i nadający ścianom charakteru. Spodoba się osobom doceniającym marmurowe akcenty we wnętrzach.

Stiuk to tynk o eleganckim charakterze. Pokrywając nim ścianę, otrzymujesz niebanalny, lekko połyskujący efekt, który będzie świetnym akcentem np. na ścianie w salonie czy w sypialni. Tynk tego typu doskonale odbija światło. Dodaje wnętrzu głębi i przyciąga spojrzenia innych. Jest ozdobą samą w sobie, dlatego często wybierany jest na główną ścianę w salonie.

Wybierając stiuk na ściany w mieszkaniu, stawiasz na odporny, trwały i sprawdzony od lat produkt. Obecnie tynk tego typu powraca z dumą do naszych mieszkań, dlatego aranżacje z nutką połysku są zwyczajnie na topie. Postaw na niebanalny, aczkolwiek niezmiernie elegancki akcent. Wybierz trwały tynk i przekonaj się, że delikatnie połyskująca ściana w salonie czy każdym innym pomieszczeniu świetnie komponuje się ze stylem nowoczesnym!