Skip to main content

Sprawdź nasze podłogi z drewna

Podłogi drewniane to prawdziwy klasyk, który dodaje wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Naturalne drewno pomaga ocieplić pomieszczenie i bardzo dobrze komponuje się z różnymi stylami wystroju. Pasuje zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym – minimalistycznym, czy skandynawskim. Polecamy klientom nasze produkty, które stanowią połączenie wysokiej jakości surowca oraz wyjątkowego designu. Podłogi z drewna odmienią Twój dom i mieszkanie. Dzięki nim każde pomieszczenia zyska niepowtarzalny klimat i stanie się przytulną enklawą.

Poznaj wyjątkowe właściwości naturalnego drewna

Co więcej, naturalne drewno doskonale reguluje mikroklimat wnętrza – jonizuje powietrze i absorbuje wilgoć oraz zapewnia skuteczną izolację termiczną. Podłogi drewniane mogą zostać ułożone z wysokiej jakości desek litych lub warstwowych. Czas działa zdecydowanie na korzyść tych posadzek, dodając im niepowtarzalnego uroku i szlachetności. Podłogi drewniane wymagają troski i regularnej pielęgnacji, a zadbane przepięknie się starzeją. Ten rodzaj posadzki można również regularnie odświeżać zabiegiem cyklinowania, który dodatkowo przywraca świeży wygląd drewnianej powierzchni. Mieszkanie lub dom, w którym podłogi zdobi naturalne drewno, emanują naturalnością, harmonią i ciepłem.

Polecamy nasze podłogi z drewna klientom, którzy szukają sposobu, by odmienić wnętrze domu lub mieszkania. Drewno to wspaniały surowiec – świetnie się prezentuje i doskonale starzeje. Zapraszamy do naszego salonu klientów z miasta Łódź oraz województwa łódzkiego. Specjaliści Inspero pomogą Ci wybrać rodzaj surowca, z którym Twoja podłoga będzie zarówno piękna, jak i wytrzymała.