Tynk imitujący beton – nie tylko surowe wnętrza

Jesteś na etapie urządzania swojego mieszkania i chcesz nadać wnętrzom industrialnego, nieco surowego stylu? Imitacja betonu będzie w tym przypadku strzałem w dziesiątkę! To tynk, dzięki któremu uzyskasz surowy, elegancki efekt, który pobija wnętrzarskie trendy. Beton z powodzeniem wszedł na salony – jest elementem nowoczesnych aranżacji i króluje na ścianach w salonie czy w sypialni.

Ściana pokryta imitacją betonu nadaje danemu pomieszczeniu surowego, nowoczesnego charakteru. Jest świetną ozdobą i jednocześnie bardzo trwałym sposobem na dekorację. Tynk imitujący beton jest odporny, trwały i wydajny.

Jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza industrialny, surowy klimat, imitacja betonu sprawdzi się doskonale. Klienci najczęściej wybierają jego szare, naturalne odcienie. Wybór należy do Ciebie! Warto wiedzieć, iż tynk tego typu jest bardzo odporny na wszelkie uszkodzenia i zabrudzenia. Sprawnie usuniesz z niego także wszelkie niedoskonałości, ponieważ jest odporny na szorowanie. To modny efekt, praktyczny detal oraz powiew nowoczesności w jednym!