FB

Wnętrza z Twoich marzeń

O Nas

Kilka słów, kim jesteśmy

W Showroomie Inspero Home znajdziesz produkty, dzięki którym stworzysz swoje wymarzone wnętrze. Do swojego portfolio dobieramy jedynie produkty klasy Premium. Stawiamy na najwyższą jakość i służymy pomocą architektom, dekoratorom wnętrz oraz każdemu, kto przechodzi przez remont.

Znajdziesz u nas wiele znanych marek, produkty z zakresu podłóg, tapet, sztukaterii, tynków dekoracyjnych, czy też oświetlenia. W Showroomie zapewniamy również przestrzeń coworkingową. Nasz zespół specjalistów na pewno pomoże Ci dobrać odpowiednie produkty do Twoich czterech ścian!

U Nas

Poznaj naszą ofertę

Sztukateria

Sztukateria efektownie ozdobi Twoje ściany i wydobędzie z wnętrza głębię. Listwy dekoracyjne, oświetleniowe, rozety, panele 3D – to wszystko znajdziecie u nas w Showroomie.

Podłogi

W naszej szerokiej ofercie podłóg znajdziecie nie tylko drewniane deski, ale również panele laminowane, winylowe oraz te wykonane z eko-winylu. Jodełka czy klasyczna, prosta deska? Wybór należy do Ciebie.

Tynki

Tynki dekoracyjne marki Loggia to prawdziwa połączenie ogromnej gamy kolorów oraz wysokiej jakości. Ozdób swoje ściany i baw się strukturą, tworząc dzieło sztuki.

Drzwi

Nowość w naszej ofercie! Drzwi są istotnym elementem wykończenia wewnątrz oraz zewnątrz. W swojej ofercie posiadamy znane marki, które same w sobie są gwarancją wysokiej jakości.

Tapety

Efektowne, teksturowane, kolorowe i w stonowanych barwach – w Inspero możesz wybrać najpiękniejsze tapety z ponad 400 katalogów najbardziej prestiżowych brandów.  

Lamele dekoracyjne

Absolutny hit wnętrzarski, który na stałe zagościł w projektowaniu. Jeśli chcesz odświeżyć wnętrze lub nadać mu charakteru – lamele to strzał w dziesiątkę!

Sztukateria elewacyjna

Sztukateria nie zawsze musi zdobić wnętrza. W swojej ofercie mamy również sztukaterię elewacyjną marki Exterior

Z Nami

Nasi partnerzy

[sp_wpcarousel id="211143"]

Tu też My

Sprawdzaj na bieżąco Nasze Social Media i Pinterest

Odwiedź Nas

Osobiście, zadzwoń lub napisz

Inspero Home

Bolesława Limanowskiego 129/133,
91-340 Łódź

Tel: +48 512 238 166

E-mail: sklep@inspero.pl