Dekoracyjne farby strukturalne

Farby strukturalne to szybki i prosty sposób na całkowitą metamorfozę ścian w danym pomieszczeniu. Nakłada się je wręcz banalnie, a wybór w tej kategorii jest imponujący! Ściana pokryta farbami strukturalnymi nada całemu wnętrzu wyjątkowego charakteru i sprytnie ożywi daną aranżację.

Co ważne, ostateczny efekt zależy od Ciebie i użytych podczas pracy narzędzi. Wszelkie zdobienia, ich ilość, kolor czy grubość – możesz to dopasować wedle swoich upodobań, stawiając na modne akcenty w swoim mieszkaniu! Jeśli szukasz prostych, ale efektownych rozwiązań, farby strukturalne będą strzałem w dziesiątkę.

Dekoracyjne farby strukturalne mogą być zarówno akcentem w postaci jednej ściany w pomieszczeniu, jak i ozdobą każdej ze ścian. Świetnie pokryją nie do końca równe i zadbane powierzchnie, ukrywając wszelkie niedoskonałości. Dodatkowo pozwolą ścianie swobodnie oddychać, co jest niezmiernie ważne w pomieszczeniach o sporej wilgoci! Są bardzo wydajne, a bogata gama kolorystyczna pozwala na urozmaicenie każdego wnętrza.